O firmie

Ogólnopolski Sklep i Serwis Urządzeń Optycznych oraz Okulistycznych Diens

Firma Diens powstała bazując na wieloletnim doświadczeniu i współpracy z licznymi ośrodkami medycznymi o profilu okulistyka i optyka. Jesteśmy dla Państwa aby rozwiązywać wszelkie problemy techniczne związane z aparaturą medyczną jak i te związane z zakupem nowych czy używanych urządzeń okulistycznych, optycznych, służymy fachowym doradztwem w zakresie optyka – okulistyka. Specjalizujemy się w serwisowaniu gabinetów okulistycznych i optometrycznych oraz szpitalnych oddziałów okulistycznych.

Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży medycznej okulistycznej.

Nasze atuty to kompetencja i doświadczenie uzyskane w trakcie wieloletniej pracy i szkoleń jakie przechodzimy. Posiadamy uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV z zakresu eksploatacji E i dozoru D. Codzienny kontakt z urządzeniami wykonanymi w najnowszej technologii gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług.

Biorąc pod uwagę wszystkie uwagi i sugestie naszych zadowolonych klientów, zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie z zakresu serwisowania i naprawy urządzeń okulistycznych. Chcemy się z Państwem tym doświadczeniem podzielić, sprostać wyszukanym oczekiwaniom.

Pragniemy przedstawić do Państwa dyspozycji serwis i sklep urządzeń okulistycznych tych mniej i bardziej skomplikowanych.

Naprawiamy oraz serwisujemy następujące urządzenia: